287 | AKT S RUKAMA NAD HLAVOU
MOLNÁR Karol (1903 – 1981)
- starting price: 12 000 CZK
- hammer price: 36 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 103 x 68 cm, rámováno.